Where technology comes to life.

Wise House Technologies utvecklar ständigt systemet som nu har hundratals innovativa funktioner att välja bland i en och samma administrationsplattform.

Personal

Porträtt av Mikael Lundell.

Mikael Lundell

Project Manager

073-707 15 79 mikael.lundell@clselektronik.com
Porträtt av Jonas Flenström.

Amanda Fridolf

Sälj & Marknad

08-730 00 40 amanda.fridolf@clselektronik.com
Porträtt av Peter Nordström.

Peter Nordström

Ekonomichef

faktura@clselektronik.com
Porträtt av Björn Finsberg.

Björn Finsberg

Senior Development Manager

073-644 34 69 bjorn.finsberg@clselektronik.com
Porträtt av Mikael Jagerfelt.

Mikael Jagerfelt

Project Manager

073-644 75 01 mikael.jagerfelt@clselektronik.com
Porträtt av Per Johnsson.

Per Johnsson

Project Manager

072-396 95 94 per.johnsson@clselektronik.com
Porträtt av Christopher Fredriksson.

Christopher Fredriksson

Installatör

073-644 75 03 christopher.fredriksson@ clselektronik.com
Porträtt av Jason Willumsen.

Jason Willumsen

Installatör

073-644 34 79 jason.willumsen@clselektronik.com
Porträtt av Karl-Fredrik Bergner.

Karl-Fredrik Bergner

Installatör

073-644 34 70 karlfredrik.bergner@clselektronik.com
Porträtt av Kenneth Sundström.

Kenneth Sundström

Installatör

073-644 34 62 kenneth.sundstrom@clselektronik.com
Porträtt av Marcus Wiklund.

Marcus Wiklund

Installatör

073-644 34 65 marcus.wiklund@clselektronik.com
Porträtt av Robin Abraham.

Robin Abraham

Installatör

073-644 75 02 robin.abraham@clselektronik.com
Porträtt av Samir Khalaf.

Samir Khalaf

Installatör

073-644 34 67 samir.khalaf@clselektronik.com
Porträtt av Ulf Nyström.

Ulf Nyström

Installatör

073-644 34 71 ulf.nystrom@clselektronik.com
Boka kostnadsfritt möte Boka möte